Tala Al Jaish vs Smouha

Tala Al Jaish

Smouha

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Smouha si Tala Al Jaish?

Ultimul meci dintre Tala Al Jaish si Smouha a fost disputat pe 03 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Tala Al Jaish's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Smouha

Avampremiera meciului dintre Tala Al Jaish contra Smouha

Meciul se va disputa pe 03 Februarie 2019 pe stadionul Tala Al Jaish's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Tala Al Jaish contra Smouha scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 03 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Tala Al Jaish vs Smouha Scoruri live

Tala Al Jaish vs Smouha Tala Al Jaish vs Smouha 03 February 2019 17:00 90 mins Meci incheiat Tala Al Jaish vs Smouha