Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal

Tala Al Jaish

Nogoom El Mostakbal

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nogoom El Mostakbal si Tala Al Jaish?

Ultimul meci dintre Tala Al Jaish si Nogoom El Mostakbal a fost disputat pe 23 Decembrie 2018. Tala Al Jaish a castigat meciul 2-1 pe stadionul Tala Al Jaish's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.
Gamal pen. 10 ⚽
Mohamed 89 ⚽
⚽ 45 Fathallah pen.

Avampremiera meciului dintre Tala Al Jaish contra Nogoom El Mostakbal

Meciul se va disputa pe 23 Decembrie 2018 pe stadionul Tala Al Jaish's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Tala Al Jaish contra Nogoom El Mostakbal scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal Scoruri live

Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal 23 December 2018 18:30 90 mins Meci incheiat Tala Al Jaish vs Nogoom El Mostakbal