Tala Al Jaish vs El Gounah

Tala Al Jaish

El Gounah

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre El Gounah si Tala Al Jaish?

Ultimul meci dintre Tala Al Jaish si El Gounah a fost disputat pe 06 Noiembrie 2018. Tala Al Jaish a castigat meciul 5-0 pe stadionul Tala Al Jaish's. Rezultatul la pauza a fost 3-0.

Avampremiera meciului dintre Tala Al Jaish contra El Gounah

Meciul se va disputa pe 06 Noiembrie 2018 pe stadionul Tala Al Jaish's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Tala Al Jaish contra El Gounah scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Tala Al Jaish vs El Gounah Scoruri live

Tala Al Jaish vs El Gounah Tala Al Jaish vs El Gounah 06 November 2018 16:00 90 mins Meci incheiat Tala Al Jaish vs El Gounah