Swindon Town vs Lincoln City

Swindon Town

Lincoln City

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Lincoln City si Swindon Town?

Ultimul meci dintre Swindon Town si Lincoln City a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Swindon Town's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.

Avampremiera meciului dintre Swindon Town contra Lincoln City

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Swindon Town's pentru Anglia League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Swindon Town vs Lincoln City Scoruri live

Swindon Town vs Lincoln City Swindon Town vs Lincoln City 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Swindon Town vs Lincoln City