Sudtirol vs Wacker Innsbruck

Sudtirol

Wacker Innsbruck

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Wacker Innsbruck si Sudtirol?

Ultimul meci dintre Sudtirol si Wacker Innsbruck a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Sudtirol a castigat meciul 3-0 pe stadionul Sudtirol's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Sudtirol
Simone Mazzocchi 41 ⚽
Simone Mazzocchi 51 ⚽
De Cenco 87 ⚽

Avampremiera meciului dintre Sudtirol contra Wacker Innsbruck

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Sudtirol's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sudtirol vs Wacker Innsbruck Scoruri live

Sudtirol vs Wacker Innsbruck Sudtirol vs Wacker Innsbruck 12 January 2019 15:00 90 mins Meci incheiat Sudtirol vs Wacker Innsbruck