Standard Sumqayit B vs Kapaz

Standard Sumqayit B

Kapaz

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Kapaz si Standard Sumqayit B?

Ultimul meci dintre Standard Sumqayit B si Kapaz a fost disputat pe 22 Noiembrie 2018. Standard Sumqayit B a castigat meciul 1-0 pe stadionul Standard Sumqayit B's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Nesibov 40 ⚽
Kapaz
90 Abdullayev

Avampremiera meciului dintre Standard Sumqayit B contra Kapaz

Meciul se va disputa pe 22 Noiembrie 2018 pe stadionul Standard Sumqayit B's pentru Azerbaidjan First League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Standard Sumqayit B contra Kapaz scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 22 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Standard Sumqayit B vs Kapaz Scoruri live

Standard Sumqayit B vs Kapaz Standard Sumqayit B vs Kapaz 22 November 2018 11:00 90 mins Meci incheiat Standard Sumqayit B vs Kapaz