St Pryve St Hilaire vs Aurillac

St Pryve St Hilaire

Aurillac

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Aurillac si St Pryve St Hilaire?

Ultimul meci dintre St Pryve St Hilaire si Aurillac a fost disputat pe 06 Ianuarie 2019. St Pryve St Hilaire a castigat meciul 3-1 pe stadionul St Pryve St Hilaire's. Rezultatul la pauza a fost 3-1.
Seidou 3 ⚽
Seidou 30 ⚽
Ouattara 45 ⚽
Aurillac
⚽ 15 Jamin

Avampremiera meciului dintre St Pryve St Hilaire contra Aurillac

Meciul se va disputa pe 06 Ianuarie 2019 pe stadionul St Pryve St Hilaire's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

St Pryve St Hilaire contra Aurillac scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

St Pryve St Hilaire vs Aurillac Scoruri live

St Pryve St Hilaire vs Aurillac St Pryve St Hilaire vs Aurillac 06 January 2019 17:15 90 mins Meci incheiat St Pryve St Hilaire vs Aurillac