St Polten vs SKU Amstetten

St Polten

SKU Amstetten

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre SKU Amstetten si St Polten?

Ultimul meci dintre St Polten si SKU Amstetten a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. St Polten a castigat meciul 4-2 pe stadionul St Polten's. Rezultatul la pauza a fost 3-2.

Avampremiera meciului dintre St Polten contra SKU Amstetten

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul St Polten's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

St Polten vs SKU Amstetten Scoruri live

St Polten vs SKU Amstetten St Polten vs SKU Amstetten 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat St Polten vs SKU Amstetten