Sport Podbrezova vs Sokol Dolna Zdana

Sport Podbrezova

Sokol Dolna Zdana

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sokol Dolna Zdana si Sport Podbrezova?

Ultimul meci dintre Sport Podbrezova si Sokol Dolna Zdana a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Sokol Dolna Zdana a castigat meciul 1-3 pe stadionul Sport Podbrezova's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
79 ⚽
⚽ 24
⚽ 70
⚽ 90

Avampremiera meciului dintre Sport Podbrezova contra Sokol Dolna Zdana

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Sport Podbrezova's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sport Podbrezova vs Sokol Dolna Zdana Scoruri live

Sport Podbrezova vs Sokol Dolna Zdana Sport Podbrezova vs Sokol Dolna Zdana 12 January 2019 11:00 90 mins Meci incheiat Sport Podbrezova vs Sokol Dolna Zdana