Sport Podbrezova vs Dukla Banska Bystrica

Sport Podbrezova

Dukla Banska Bystrica

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Dukla Banska Bystrica si Sport Podbrezova?

Ultimul meci dintre Sport Podbrezova si Dukla Banska Bystrica a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Sport Podbrezova a castigat meciul 2-0 pe stadionul Sport Podbrezova's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.
9 ⚽
16 ⚽

Avampremiera meciului dintre Sport Podbrezova contra Dukla Banska Bystrica

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Sport Podbrezova's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sport Podbrezova vs Dukla Banska Bystrica Scoruri live

Sport Podbrezova vs Dukla Banska Bystrica Sport Podbrezova vs Dukla Banska Bystrica 12 January 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Sport Podbrezova vs Dukla Banska Bystrica