Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

Spartak Trnava

MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas si Spartak Trnava?

Ultimul meci dintre Spartak Trnava si MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Spartak Trnava's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Senad Jarovic 44 ⚽
Tomas Vantruba 72 ⚽
⚽ 76 Stas
⚽ 90

Avampremiera meciului dintre Spartak Trnava contra MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Spartak Trnava's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas Scoruri live

Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas 12 January 2019 14:00 90 mins Meci incheiat Spartak Trnava vs MFK Tatran AOS Liptovsky Mikulas