Smouha vs Misr El-Maqasha

Smouha

Misr El-Maqasha

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Misr El-Maqasha si Smouha?

Ultimul meci dintre Smouha si Misr El-Maqasha a fost disputat pe 22 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Smouha's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Smouha
Farid pen. 84 ⚽
⚽ 14 Antwi

Avampremiera meciului dintre Smouha contra Misr El-Maqasha

Meciul se va disputa pe 22 Decembrie 2018 pe stadionul Smouha's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Smouha contra Misr El-Maqasha scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 22 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Smouha vs Misr El-Maqasha Scoruri live

Smouha vs Misr El-Maqasha Smouha vs Misr El-Maqasha 22 December 2018 16:00 90 mins Meci incheiat Smouha vs Misr El-Maqasha