Smouha vs ENPPI Cairo

Smouha

ENPPI Cairo

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre ENPPI Cairo si Smouha?

Ultimul meci dintre Smouha si ENPPI Cairo a fost disputat pe 23 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Smouha's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Smouha
ENPPI Cairo

Avampremiera meciului dintre Smouha contra ENPPI Cairo

Meciul se va disputa pe 23 Ianuarie 2019 pe stadionul Smouha's pentru Egipt League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Smouha contra ENPPI Cairo scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Smouha vs ENPPI Cairo Scoruri live

Smouha vs ENPPI Cairo Smouha vs ENPPI Cairo 23 January 2019 16:30 90 mins Meci incheiat Smouha vs ENPPI Cairo