Sinop MT vs Santa Cruz (PE)

Sinop MT

Santa Cruz (PE)

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Santa Cruz (PE) si Sinop MT?

Ultimul meci dintre Sinop MT si Santa Cruz (PE) a fost disputat pe 15 Februarie 2019. Santa Cruz (PE) a castigat meciul 1-2 pe stadionul Sinop MT's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Sinop MT
Igor 89 ⚽
⚽ 6 Carioca
⚽ 74 Pipico pen.
90

Avampremiera meciului dintre Sinop MT contra Santa Cruz (PE)

Meciul se va disputa pe 15 Februarie 2019 pe stadionul Sinop MT's pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sinop MT contra Santa Cruz (PE) scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 15 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.
Ultima actualizare: 2019-02-15 02:30:18

15 Februarie 2019Sinop MT1 - 2Santa Cruz (PE)