Sicula Leonzio vs Bisceglie

Sicula Leonzio

Bisceglie

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Bisceglie si Sicula Leonzio?

Ultimul meci dintre Sicula Leonzio si Bisceglie a fost disputat pe 13 Februarie 2019. Sicula Leonzio a castigat meciul 2-1 pe stadionul Sicula Leonzio's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Rossetti 17 ⚽
Dubickas 76 ⚽
Bisceglie
⚽ 73 Longo
90 Parlati

Avampremiera meciului dintre Sicula Leonzio contra Bisceglie

Meciul se va disputa pe 13 Februarie 2019 pe stadionul Sicula Leonzio's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sicula Leonzio contra Bisceglie scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Sicula Leonzio vs Bisceglie Scoruri live

Sicula Leonzio vs Bisceglie Sicula Leonzio vs Bisceglie 13 February 2019 20:30 90 mins Meci incheiat Sicula Leonzio vs Bisceglie