Sheff Utd vs QPR

Sheff Utd

QPR

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre QPR si Sheff Utd?

Ultimul meci dintre Sheff Utd si QPR a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Sheff Utd a castigat meciul 1-0 pe stadionul Sheff Utd's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Sheff Utd contra QPR

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Sheff Utd's pentru Anglia Championship . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sheff Utd vs QPR Scoruri live

Sheff Utd vs QPR Sheff Utd vs QPR 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Sheff Utd vs QPR