Serra ES vs Remo Belem (PA)

Serra ES

Remo Belem (PA)

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Remo Belem (PA) si Serra ES?

Ultimul meci dintre Serra ES si Remo Belem (PA) a fost disputat pe 13 Februarie 2019. Serra ES a castigat meciul 1-0 pe stadionul Serra ES's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Serra ES
Rael 51 ⚽
47 Lessinho

Avampremiera meciului dintre Serra ES contra Remo Belem (PA)

Meciul se va disputa pe 13 Februarie 2019 pe stadionul Serra ES's pentru Brazilia CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Serra ES contra Remo Belem (PA) scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 13 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.
Ultima actualizare: 2019-02-14 00:27:28

13 Februarie 2019Serra ES1 - 0Remo Belem (PA)