Sepidroud Rasht vs Saipa

Sepidroud Rasht

Saipa

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Saipa si Sepidroud Rasht?

Ultimul meci dintre Sepidroud Rasht si Saipa a fost disputat pe 05 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 2-2 pe stadionul Sepidroud Rasht's. Rezultatul la pauza a fost 2-2.
Shenanizadeh 10 ⚽
Shenanizadeh 24 ⚽
Saipa
⚽ 21 Asadi
⚽ 29 Jafari

Avampremiera meciului dintre Sepidroud Rasht contra Saipa

Meciul se va disputa pe 05 Februarie 2019 pe stadionul Sepidroud Rasht's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sepidroud Rasht contra Saipa scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Sepidroud Rasht vs Saipa Scoruri live

Sepidroud Rasht vs Saipa Sepidroud Rasht vs Saipa 05 February 2019 13:00 90 mins Meci incheiat Sepidroud Rasht vs Saipa