Sepahan vs Padideh Mashhad

Sepahan

Padideh Mashhad

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sepahan si Padideh Mashhad?

Ultimul meci dintre Sepahan si Padideh Mashhad a fost disputat pe 09 Ianuarie 2019. Sepahan a castigat meciul 0-1 pe stadionul Padideh Mashhad's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
90
Sepahan
⚽ 30

Avampremiera meciului dintre Sepahan contra Padideh Mashhad

Meciul se va disputa pe 09 Ianuarie 2019 pe stadionul Padideh Mashhad's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Padideh Mashhad contra Sepahan scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 09 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Padideh Mashhad vs Sepahan Scoruri live

Padideh Mashhad vs Sepahan Padideh Mashhad vs Sepahan 09 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Padideh Mashhad vs Sepahan