Sao Jose PoA RS vs Caxias RS

Sao Jose PoA RS

Caxias RS

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Caxias RS si Sao Jose PoA RS?

Ultimul meci dintre Sao Jose PoA RS si Caxias RS a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Caxias RS a castigat meciul 0-1 pe stadionul Sao Jose PoA RS's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Caxias RS
⚽ 23 Balbino

Avampremiera meciului dintre Sao Jose PoA RS contra Caxias RS

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Sao Jose PoA RS's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sao Jose PoA RS vs Caxias RS Scoruri live

Sao Jose PoA RS vs Caxias RS Sao Jose PoA RS vs Caxias RS 12 January 2019 21:00 90 mins Meci incheiat Sao Jose PoA RS vs Caxias RS