Sanat Naft vs Sepahan

Sanat Naft

Sepahan

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sepahan si Sanat Naft?

Ultimul meci dintre Sanat Naft si Sepahan a fost disputat pe 05 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Sanat Naft's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Sanat Naft
Sepahan

Avampremiera meciului dintre Sanat Naft contra Sepahan

Meciul se va disputa pe 05 Februarie 2019 pe stadionul Sanat Naft's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sanat Naft contra Sepahan scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Sanat Naft vs Sepahan Scoruri live

Sanat Naft vs Sepahan Sanat Naft vs Sepahan 05 February 2019 13:30 90 mins Meci incheiat Sanat Naft vs Sepahan