Sanat Naft vs Saipa

Sanat Naft

Saipa

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Saipa si Sanat Naft?

Ultimul meci dintre Sanat Naft si Saipa a fost disputat pe 14 Decembrie 2018. Sanat Naft a castigat meciul 2-1 pe stadionul Sanat Naft's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Sanat Naft
Jahani 65 ⚽
Ghobishavi 82 ⚽
Saipa
⚽ 26 Abbasian

Avampremiera meciului dintre Sanat Naft contra Saipa

Meciul se va disputa pe 14 Decembrie 2018 pe stadionul Sanat Naft's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sanat Naft contra Saipa scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 14 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Sanat Naft vs Saipa Scoruri live

Sanat Naft vs Saipa Sanat Naft vs Saipa 14 December 2018 12:30 90 mins Meci incheiat Sanat Naft vs Saipa