San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe

San Martin Tucuman

Colon Santa Fe

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Colon Santa Fe si San Martin Tucuman?

Ultimul meci dintre San Martin Tucuman si Colon Santa Fe a fost disputat pe 25 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul San Martin Tucuman's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Adrian Arregui 30
Alberto Facundo Tino Costa 43
59 Emanuel Olivera
90 Franco Zuculini

Avampremiera meciului dintre San Martin Tucuman contra Colon Santa Fe

Meciul se va disputa pe 25 Noiembrie 2018 pe stadionul San Martin Tucuman's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

San Martin Tucuman contra Colon Santa Fe scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 25 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe Scoruri live

San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe 25 November 2018 23:20 90 mins Meci incheiat San Martin Tucuman vs Colon Santa Fe