San Martin Sj vs Defensa Y Justicia

San Martin Sj

Defensa Y Justicia

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Defensa Y Justicia si San Martin Sj?

Ultimul meci dintre San Martin Sj si Defensa Y Justicia a fost disputat pe 30 Octombrie 2018. Defensa Y Justicia a castigat meciul 0-1 pe stadionul San Martin Sj's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Martin Bravo 25
Jonathan Goitia 72
⚽ 90 Marcelo Larrondo
90
90 Leonel Miranda

Avampremiera meciului dintre San Martin Sj contra Defensa Y Justicia

Meciul se va disputa pe 30 Octombrie 2018 pe stadionul San Martin Sj's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

San Martin Sj contra Defensa Y Justicia scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 30 Octombrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

San Martin Sj vs Defensa Y Justicia Scoruri live

San Martin Sj vs Defensa Y Justicia San Martin Sj vs Defensa Y Justicia 30 October 2018 01:00 90 mins Meci incheiat San Martin Sj vs Defensa Y Justicia