San Lorenzo vs Talleres Cordoba

San Lorenzo

Talleres Cordoba

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Talleres Cordoba si San Lorenzo?

Ultimul meci dintre San Lorenzo si Talleres Cordoba a fost disputat pe 04 Noiembrie 2018. Talleres Cordoba a castigat meciul 0-1 pe stadionul San Lorenzo's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre San Lorenzo contra Talleres Cordoba

Meciul se va disputa pe 04 Noiembrie 2018 pe stadionul San Lorenzo's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

San Lorenzo contra Talleres Cordoba scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 04 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

San Lorenzo vs Talleres Cordoba Scoruri live

San Lorenzo vs Talleres Cordoba San Lorenzo vs Talleres Cordoba 04 November 2018 19:30 90 mins Meci incheiat San Lorenzo vs Talleres Cordoba