San Lorenzo vs CA Huracan

San Lorenzo

CA Huracan

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre San Lorenzo si CA Huracan?

Ultimul meci dintre San Lorenzo si CA Huracan a fost disputat pe 11 Marctie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul CA Huracan's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre San Lorenzo contra CA Huracan

Meciul se va disputa pe 25 Noiembrie 2018 pe stadionul San Lorenzo's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

San Lorenzo contra CA Huracan scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 25 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

CA Huracan vs San Lorenzo Scoruri live

San Lorenzo vs CA Huracan San Lorenzo vs CA Huracan 25 November 2018 21:10 90 mins In direct acum San Lorenzo vs CA Huracan