San Lorenzo vs Atletico Tucuman

San Lorenzo

Atletico Tucuman

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Atletico Tucuman si San Lorenzo?

Ultimul meci dintre San Lorenzo si Atletico Tucuman a fost disputat pe 18 Noiembrie 2018. Atletico Tucuman a castigat meciul 0-2 pe stadionul San Lorenzo's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.

Avampremiera meciului dintre San Lorenzo contra Atletico Tucuman

Meciul se va disputa pe 18 Noiembrie 2018 pe stadionul San Lorenzo's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

San Lorenzo contra Atletico Tucuman scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 18 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

San Lorenzo vs Atletico Tucuman Scoruri live

San Lorenzo vs Atletico Tucuman San Lorenzo vs Atletico Tucuman 18 November 2018 21:10 90 mins Meci incheiat San Lorenzo vs Atletico Tucuman