Saint Quentin vs Metz

Saint Quentin

Metz

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Metz si Saint Quentin?

Ultimul meci dintre Saint Quentin si Metz a fost disputat pe 05 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Saint Quentin's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Cambrone 50 ⚽
Metz
⚽ 45 Renaud Cohade
⚽ 101 Ivan Balliu Campeny

Avampremiera meciului dintre Saint Quentin contra Metz

Meciul se va disputa pe 05 Ianuarie 2019 pe stadionul Saint Quentin's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Saint Quentin contra Metz scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Saint Quentin vs Metz Scoruri live

Saint Quentin vs Metz Saint Quentin vs Metz 05 January 2019 18:00 90 mins Meci incheiat Saint Quentin vs Metz