Sabail B vs Standard Sumqayit B

Sabail B

Standard Sumqayit B

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Standard Sumqayit B si Sabail B?

Ultimul meci dintre Sabail B si Standard Sumqayit B a fost disputat pe 15 Februarie 2019. Meciul a fost o remiza 5-5 pe stadionul Sabail B's. Rezultatul la pauza a fost 2-1.

Avampremiera meciului dintre Sabail B contra Standard Sumqayit B

Meciul se va disputa pe 15 Februarie 2019 pe stadionul Sabail B's pentru Azerbaidjan First League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sabail B contra Standard Sumqayit B scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 15 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Sabail B vs Standard Sumqayit B Scoruri live

Sabail B vs Standard Sumqayit B Sabail B vs Standard Sumqayit B 15 February 2019 12:00 90 mins Meci incheiat Sabail B vs Standard Sumqayit B