Sabail B vs Sabah FK Baku B

Sabail B

Sabah FK Baku B

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Sabah FK Baku B si Sabail B?

Ultimul meci dintre Sabail B si Sabah FK Baku B a fost disputat pe 23 Noiembrie 2018. Sabah FK Baku B a castigat meciul 0-2 pe stadionul Sabail B's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
Sabail B
⚽ 20 Mardanov
⚽ 54 Yaqubov

Avampremiera meciului dintre Sabail B contra Sabah FK Baku B

Meciul se va disputa pe 23 Noiembrie 2018 pe stadionul Sabail B's pentru Azerbaidjan First League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Sabail B contra Sabah FK Baku B scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 23 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Sabail B vs Sabah FK Baku B Scoruri live

Sabail B vs Sabah FK Baku B Sabail B vs Sabah FK Baku B 23 November 2018 10:00 90 mins Meci incheiat Sabail B vs Sabah FK Baku B