Saarbrucken vs Wehen

Saarbrucken

Wehen

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Wehen si Saarbrucken?

Ultimul meci dintre Saarbrucken si Wehen a fost disputat pe 11 Ianuarie 2019. Saarbrucken a castigat meciul 4-2 pe stadionul Saarbrucken's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Saarbrucken contra Wehen

Meciul se va disputa pe 11 Ianuarie 2019 pe stadionul Saarbrucken's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Saarbrucken contra Wehen scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 11 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Saarbrucken vs Wehen Scoruri live

Saarbrucken vs Wehen Saarbrucken vs Wehen 11 January 2019 12:30 90 mins Meci incheiat Saarbrucken vs Wehen