SKF Sered vs MFK Karviná

SKF Sered

MFK Karviná

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre MFK Karviná si SKF Sered?

Ultimul meci dintre SKF Sered si MFK Karviná a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. MFK Karviná a castigat meciul 0-1 pe stadionul SKF Sered's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.
SKF Sered
MFK Karviná
⚽ 36 Wagner

Avampremiera meciului dintre SKF Sered contra MFK Karviná

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul SKF Sered's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

SKF Sered vs MFK Karviná Scoruri live

SKF Sered vs MFK Karviná SKF Sered vs MFK Karviná 12 January 2019 10:45 90 mins Meci incheiat SKF Sered vs MFK Karviná