SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt

SC Gleisdorf

SG Austria Klagenfurt

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre SG Austria Klagenfurt si SC Gleisdorf?

Ultimul meci dintre SC Gleisdorf si SG Austria Klagenfurt a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. SG Austria Klagenfurt a castigat meciul 1-2 pe stadionul SC Gleisdorf's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
15 ⚽
⚽ 55
⚽ 74

Avampremiera meciului dintre SC Gleisdorf contra SG Austria Klagenfurt

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul SC Gleisdorf's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt Scoruri live

SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt 12 January 2019 12:00 90 mins Meci incheiat SC Gleisdorf vs SG Austria Klagenfurt