Rende vs Paganese

Rende

Paganese

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Paganese si Rende?

Ultimul meci dintre Rende si Paganese a fost disputat pe 30 Decembrie 2018. Paganese a castigat meciul 1-2 pe stadionul Rende's. Rezultatul la pauza a fost 1-1.

Avampremiera meciului dintre Rende contra Paganese

Meciul se va disputa pe 30 Decembrie 2018 pe stadionul Rende's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Rende contra Paganese scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 30 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Rende vs Paganese Scoruri live

Rende vs Paganese Rende vs Paganese 30 December 2018 16:30 90 mins Meci incheiat Rende vs Paganese