Reims vs Lens

Reims

Lens

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Lens si Reims?

Ultimul meci dintre Reims si Lens a fost disputat pe 06 Ianuarie 2019. Reims a castigat meciul 2-0 pe stadionul Reims's. Rezultatul la pauza a fost 2-0.
Reims
Remi Oudin 32 ⚽
Mathieu Cafaro pen. 36 ⚽
Oluwaseyi Ojo 22
Lens

Avampremiera meciului dintre Reims contra Lens

Meciul se va disputa pe 06 Ianuarie 2019 pe stadionul Reims's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Reims contra Lens scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Reims vs Lens Scoruri live

Reims vs Lens Reims vs Lens 06 January 2019 14:15 90 mins Meci incheiat Reims vs Lens