Reggina vs Trapani

Reggina

Trapani

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Trapani si Reggina?

Ultimul meci dintre Reggina si Trapani a fost disputat pe 30 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Reggina's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Reggina
Redolfi 7 ⚽
Trapani
⚽ 90 Corapi pen.

Avampremiera meciului dintre Reggina contra Trapani

Meciul se va disputa pe 30 Decembrie 2018 pe stadionul Reggina's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Reggina contra Trapani scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 30 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Reggina vs Trapani Scoruri live

Reggina vs Trapani Reggina vs Trapani 30 December 2018 16:30 90 mins Meci incheiat Reggina vs Trapani