Reggina vs Catanzaro

Reggina

Catanzaro

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Catanzaro si Reggina?

Ultimul meci dintre Reggina si Catanzaro a fost disputat pe 03 Februarie 2019. Catanzaro a castigat meciul 3-4 pe stadionul Reggina's. Rezultatul la pauza a fost 0-4.

Avampremiera meciului dintre Reggina contra Catanzaro

Meciul se va disputa pe 03 Februarie 2019 pe stadionul Reggina's pentru Italia Lega Pro C1-C . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Reggina contra Catanzaro scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 03 Februarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Reggina vs Catanzaro Scoruri live

Reggina vs Catanzaro Reggina vs Catanzaro 03 February 2019 14:30 90 mins Meci incheiat Reggina vs Catanzaro