Red Star 93 vs Caen

Red Star 93

Caen

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Caen si Red Star 93?

Ultimul meci dintre Red Star 93 si Caen a fost disputat pe 05 Ianuarie 2019. Caen a castigat meciul 0-1 pe stadionul Red Star 93's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Red Star 93
Clement Chantome 55
Caen
⚽ 81 Yacine Bammou

Avampremiera meciului dintre Red Star 93 contra Caen

Meciul se va disputa pe 05 Ianuarie 2019 pe stadionul Red Star 93's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Red Star 93 contra Caen scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Red Star 93 vs Caen Scoruri live

Red Star 93 vs Caen Red Star 93 vs Caen 05 January 2019 18:00 90 mins Meci incheiat Red Star 93 vs Caen