Raufoss vs Mjondalen

Raufoss

Mjondalen

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Mjondalen si Raufoss?

Ultimul meci dintre Raufoss si Mjondalen a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Mjondalen a castigat meciul 1-3 pe stadionul Raufoss's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre Raufoss contra Mjondalen

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Raufoss's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Raufoss vs Mjondalen Scoruri live

Raufoss vs Mjondalen Raufoss vs Mjondalen 12 January 2019 15:00 90 mins Meci incheiat Raufoss vs Mjondalen