Rafaela vs CA Platense

Rafaela

CA Platense

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre CA Platense si Rafaela?

Ultimul meci dintre Rafaela si CA Platense a fost disputat pe 02 Decembrie 2018. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Rafaela's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Rafaela contra CA Platense

Meciul se va disputa pe 02 Decembrie 2018 pe stadionul Rafaela's pentru - League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Rafaela contra CA Platense scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 02 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Rafaela vs CA Platense Scoruri live

Rafaela vs CA Platense Rafaela vs CA Platense 02 December 2018 23:05 90 mins Meci incheiat Rafaela vs CA Platense