Queen's Park vs Edinburgh City

Queen's Park

Edinburgh City

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Edinburgh City si Queen's Park?

Ultimul meci dintre Queen's Park si Edinburgh City a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Edinburgh City a castigat meciul 0-4 pe stadionul Queen's Park's. Rezultatul la pauza a fost 0-3.

Avampremiera meciului dintre Queen's Park contra Edinburgh City

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Queen's Park's pentru Scotia League 2 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Queen's Park vs Edinburgh City Scoruri live

Queen's Park vs Edinburgh City Queen's Park vs Edinburgh City 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Queen's Park vs Edinburgh City