Pro Vercelli vs Renate AC

Pro Vercelli

Renate AC

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Renate AC si Pro Vercelli?

Ultimul meci dintre Pro Vercelli si Renate AC a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Pro Vercelli's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.
Massimiliano Gatto 19 ⚽
Renate AC
⚽ 70

Avampremiera meciului dintre Pro Vercelli contra Renate AC

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Pro Vercelli's pentru Lume Club Friendlies . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Pro Vercelli vs Renate AC Scoruri live

Pro Vercelli vs Renate AC Pro Vercelli vs Renate AC 12 January 2019 14:30 90 mins Meci incheiat Pro Vercelli vs Renate AC