Preston vs Swansea City

Preston

Swansea City

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Swansea City si Preston?

Ultimul meci dintre Preston si Swansea City a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Meciul a fost o remiza 1-1 pe stadionul Preston's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.

Avampremiera meciului dintre Preston contra Swansea City

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Preston's pentru Anglia Championship . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Preston vs Swansea City Scoruri live

Preston vs Swansea City Preston vs Swansea City 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Preston vs Swansea City