Portsmouth vs Blackpool

Portsmouth

Blackpool

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Blackpool si Portsmouth?

Ultimul meci dintre Portsmouth si Blackpool a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Blackpool a castigat meciul 0-1 pe stadionul Portsmouth's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Portsmouth
Blackpool
⚽ 74 Christopher Long

Avampremiera meciului dintre Portsmouth contra Blackpool

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Portsmouth's pentru Anglia League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Portsmouth vs Blackpool Scoruri live

Portsmouth vs Blackpool Portsmouth vs Blackpool 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Portsmouth vs Blackpool