Pontivy vs Paris St Germain

Pontivy

Paris St Germain

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Paris St Germain si Pontivy?

Ultimul meci dintre Pontivy si Paris St Germain a fost disputat pe 06 Ianuarie 2019. Paris St Germain a castigat meciul 0-4 pe stadionul Pontivy's. Rezultatul la pauza a fost 0-1.

Avampremiera meciului dintre Pontivy contra Paris St Germain

Meciul se va disputa pe 06 Ianuarie 2019 pe stadionul Pontivy's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Pontivy contra Paris St Germain scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Pontivy vs Paris St Germain Scoruri live

Pontivy vs Paris St Germain Pontivy vs Paris St Germain 06 January 2019 20:45 90 mins Meci incheiat Pontivy vs Paris St Germain