Pontivy Stade vs Guingamp

Pontivy Stade

Guingamp

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Guingamp si Pontivy Stade?

Ultimul meci dintre Pontivy Stade si Guingamp a fost disputat pe 05 Ianuarie 2019. Guingamp a castigat meciul 2-4 pe stadionul Pontivy Stade's. Rezultatul la pauza a fost 1-2.

Avampremiera meciului dintre Pontivy Stade contra Guingamp

Meciul se va disputa pe 05 Ianuarie 2019 pe stadionul Pontivy Stade's pentru Franta CUP . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Pontivy Stade contra Guingamp scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 05 Ianuarie 2019 in timp ce meciul este in desfasurare.

Pontivy Stade vs Guingamp Scoruri live

Pontivy Stade vs Guingamp Pontivy Stade vs Guingamp 05 January 2019 15:00 90 mins Meci incheiat Pontivy Stade vs Guingamp