Pieta Hotspurs vs Hibernians

Pieta Hotspurs

Hibernians

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Hibernians si Pieta Hotspurs?

Ultimul meci dintre Pieta Hotspurs si Hibernians a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Hibernians a castigat meciul 0-2 pe stadionul Pieta Hotspurs's. Rezultatul la pauza a fost 0-2.
Hibernians
⚽ 36 Mbong
⚽ 37 Tony own goal

Avampremiera meciului dintre Pieta Hotspurs contra Hibernians

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Pieta Hotspurs's pentru - League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Pieta Hotspurs vs Hibernians Scoruri live

Pieta Hotspurs vs Hibernians Pieta Hotspurs vs Hibernians 12 January 2019 14:00 90 mins Meci incheiat Pieta Hotspurs vs Hibernians