Peykan vs Nassaji Mazandaran

Peykan

Nassaji Mazandaran

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Nassaji Mazandaran si Peykan?

Ultimul meci dintre Peykan si Nassaji Mazandaran a fost disputat pe 06 Decembrie 2018. Nassaji Mazandaran a castigat meciul 0-1 pe stadionul Peykan's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Peykan
⚽ 87

Avampremiera meciului dintre Peykan contra Nassaji Mazandaran

Meciul se va disputa pe 06 Decembrie 2018 pe stadionul Peykan's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Peykan contra Nassaji Mazandaran scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 06 Decembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Peykan vs Nassaji Mazandaran Scoruri live

Peykan vs Nassaji Mazandaran Peykan vs Nassaji Mazandaran 06 December 2018 12:45 90 mins Meci incheiat Peykan vs Nassaji Mazandaran