Peterborough vs Rochdale

Peterborough

Rochdale

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Rochdale si Peterborough?

Ultimul meci dintre Peterborough si Rochdale a fost disputat pe 12 Ianuarie 2019. Peterborough a castigat meciul 2-1 pe stadionul Peterborough's. Rezultatul la pauza a fost 1-0.

Avampremiera meciului dintre Peterborough contra Rochdale

Meciul se va disputa pe 12 Ianuarie 2019 pe stadionul Peterborough's pentru Anglia League 1 . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Peterborough vs Rochdale Scoruri live

Peterborough vs Rochdale Peterborough vs Rochdale 12 January 2019 16:00 90 mins Meci incheiat Peterborough vs Rochdale