Perspolis vs Teraktor Sazi

Perspolis

Teraktor Sazi

Care este scorul cel mai recent al partidei de fotbal dintre Teraktor Sazi si Perspolis?

Ultimul meci dintre Perspolis si Teraktor Sazi a fost disputat pe 25 Noiembrie 2018. Meciul a fost o remiza 0-0 pe stadionul Perspolis's. Rezultatul la pauza a fost 0-0.
Perspolis

Avampremiera meciului dintre Perspolis contra Teraktor Sazi

Meciul se va disputa pe 25 Noiembrie 2018 pe stadionul Perspolis's pentru - Premier League . Descopera fata in fata,ultimele meciuri, statistici pe aceasta pagina care iti permit sa faci un prognostic in legatura cu rezultatul meciului si rezultatul final.

Perspolis contra Teraktor Sazi scor in direct

Vei putea urmari actualizari ale scorului in direct pe 25 Noiembrie 2018 in timp ce meciul este in desfasurare.

Perspolis vs Teraktor Sazi Scoruri live

Perspolis vs Teraktor Sazi Perspolis vs Teraktor Sazi 25 November 2018 12:30 90 mins Meci incheiat Perspolis vs Teraktor Sazi